MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 5486574
nr 548 6574
Skänk
1800-tal, längd: 122, djup: 50, höjd: 128
Kondition: skadad, spricka/ sprickor, repa/repor
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:50:28
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
350 kr